Podróżowanie we wtorek – Las Vegas

Mogliście zdać sobie sprawę, że lubię jechać do Las Vegas. Mieszkanie w Południowej Kalifornii oznacza, że ​​jest tylko 4 godziny (w zależności od ruchu

Moje najnowsze filmy

MARATON Trening Day 3
Maraton Training Video Diary – Dzień 3. Running Journal Inspekcja z Run Eat Powtórzenie

Więcej filmów

0 sekund 51 sekund

Następnie
MARATON Trening Day 2
01:45

Relacja na żywo
00:00
08:21
00:51

Więc kiedy jeden z moich odwiedzających wysłał przestrzeganie e -maila, zdałem sobie sprawę, że powinienem skomponować publikację na ten temat!

Cześć Monica,

Uwielbiam swojego bloga!

Zauważyłem, że znasz zabawne rzeczy do występu w Vegas. Planuję obchody Bachelorette w tym letnim miejscu, a także jedziemy do Vegas, a także zatrzymujemy się Tigres UANL Koszulka w hotelu NYNY. Zastanawiałem się, czy miałeś jakieś wskazówki w lokalizacjach, rzeczy do zobaczenia, a być może kilka wskazówek na temat tego, jak zrobić Vegas bez kosztów miliona dolarów?

Każda pomoc byłaby bardzo mile widziana!

Dziękuję Ci,

Pauline

Poszedłem na 2 obchody Bachelorette w Las Vegas.

Moje obchody Bachelorette jest tutaj.

I poszedłem tutaj na uroczystość przyjaciela w Vegas.

Zabawne koncepcje na imprezę Bachelorette:

1. Klasa Strip Tease – zrobiliśmy jedną w World Hollywood, a także było fajnie! Oferuje to kilka różnych miejsc. Wskazanie tak samo, jak Groupons przed podróżą, a także sprawdź, czy możesz uzyskać umowę.

2. Thunder Down Under lub Chip N ’Dales Show – nigdy nie byłem na takim programie, jednak słyszałem, że są zabawne (super tandetne, jakkolwiek zabawne).

3. Obejrzyj program taki jak Holly Madison Bo Peep lub Le Reve, a następnie idź na elegancki obiad.

4. Uderz w basen! Jeśli jesteś w Las Vegas latem, możesz po prostu po prostu wypoczęć przy basenie, a także cieszyć się dniem. Pamiętaj, że Las Vegas jest pustynią – ma 110 stopni w ciągu dnia, jednak ochładza się w nocy. Zimą jest zimno!

5. Napij się w barze na dachu. Nocne widoki na pasek Las Vegas są wspaniałe!

6. Clubbing! Nie foki niemowląt, kluby taneczne.

W zależności od tego, jaki jest gorący klub w tej chwili, może być bardzo długie linie. Możesz kupić usługę stołową, aby uniknąć linii, a także zdobyć stół / gdzieś do usiąść, jednak jest to kosztowne $$$.

Wiele klubów oferuje również bilety przedsprzedażowe, dzięki czemu możesz uniknąć kilku linii. OGC Nice Koszulka Sprawdź ich stronę internetową pod kątem cen.

Kiedy pojechaliśmy do Vegas w marcu, pojechaliśmy do XS w Wynn, a także kupiliśmy Tix w Internecie, ponieważ były to dwie pary.

Najlepsza wskazówka, jak dostać się do klubu bez oczekiwania, a także za darmo – bez chłopców. Jeśli wszystkie kobiety zwykle możesz uniknąć linii i być prowadzonym od razu. Więc jeśli zadowolisz facetów w ciągu dnia, nie planujesz z nimi wejść do klubu. Pozwól, że odkryją cię później, jednak faceci są blokiem pominięcia linii. Przepraszam.

Ponadto, gdy spacerujesz podczas dnia, promotorzy klubu często cię zatrzymują, a także pytają, czy wychodzisz dziś wieczorem. Mogą umieścić Cię na liście, a także zaspokoją cię przy drzwiach klubu, a także przejść od razu. Często musisz uzyskać numer telefonu, a także napisać do nich, kiedy tam dotrzesz. To nie jest oszustwo (nigdy nie powinni żądać pieniędzy), otrzymują wynagrodzenie za wypełnienie klubu.

7. Przynieś dużo wódki! Przed meczem w swoim pokoju przyklej zasłonę na Bachelorette Woman, a także baw się dobrze!

8. Zanim wyjdziesz plan gier. Gdzie jesteś zadowolony, jeśli zostaniesz rozdzielony? Musisz kogoś powiadomić, jeśli wyjeżdżasz (z kimś lub z powrotem do pokoju). Przyjęcie może być nierówne w kasynach lub klubach i/lub telefonie jest trudne do kształtowania w sprzęgle, jednak pamiętaj – bezpieczeństwo.

9. Ciesz się jedzeniem! Vegas ma mnóstwo naprawdę fantastycznych restauracji. Kiedy wybieram obchody Bachelorette, nie jesteśmy tam dokładnie dla dobrej kuchni, jednak przypadek jest zabawny i pyszny!

10. Spraw, by wszyscy złożyli przysięgę, że to, co dzieje się w Vegas, pozostaje w Vegas. *I trzymaj te tragiczne zdjęcia z Internetu…

*Chyba że zaspokojesz Chucka Liddell. Następnie powiedz wszystkim.

Jeśli podróżujesz latając, spróbuj otrzymać zapakowaną ofertę z lotem, a także hotelem. Najpierw sprawdzałbym kajak, a także Las vegas.com.

Jazda do Las Vegas (kwiecień 2011)

Jazda do Las Vegas (marzec 2012)

Spacer i jedzenie na pasku

Las Vegas z Tiną i Mal

Niedzielny wieczór w Las Vegas *Tej nocy poszliśmy do klubu Rok w Nyny. To nie był Hoppin, ale to była niedziela.

Opuszczając Las Vegas

Pytanie: Masz jakieś wskazówki Las Vegas do podzielenia się?

Wyślij mi skoroszyt

Ratować

Dzielenie się jest dbaniem o innych!

DzielićĆwierkać

Szpilka

Dzielić

Poczta

Dzielić

Idź dalej:

Co zjeść przed wyścigiem późnego maratonu

Co zjeść przed wyścigiem późnego maratonu

Co zjeść przed popołudniowym półmaratonem rock n Chelsea FC Koszulka roll Las Vegas. Dokładnie jak napędzać przed półmaratonem lub maratonem Lat

Bieganie na Marco Island Florida 2021

Bieganie na Marco Island Florida 2021

Gdzie biegać na wyspie Marco na Florydzie. Wskazówki dotyczące podróży, a także na wycieczkach na plaży. Florida Run Blog i

Wskazówki dotyczące podróży, a także historie z wakacji w San Francisco

Wskazówki dotyczące podróży, a także historie z wakacji w San Francisco

Wskazówki dotyczące podróży z San Francisco. Wyznania podróży z moich wakacji w lecie, a także preferowane lokalizacje w San Francisco California

Las Vegas Food, a także zdjęcia hotelowe z Paris z półmaratonu weekendu

Las Vegas Food, a także zdjęcia hotelowe z Paris z półmaratonu weekendu

RNR Las Vegas Półmaraton Wskazówki dotyczące podróży. Co jeść zdjęcia hotelowe w Paris Casino, a także najlepsze jedzenie, a także koktajle. Szybkie tr

10 najlepszych zdjęć z Boston Marathon Weekend Day 1

10 najlepszych zdjęć z Boston Marathon Weekend Day 1

Podsumowanie weekendowego maratonu w Bostonie. Zabawa z Boston Marathon Expo, Food, Surface Line, Run i Hotel. BAA 5K Race oraz spotkanie

Rock N Roll Las Vegas Rock N Roll Los Angeles Marathon Połowa 10K 5K Kod stawki dyskontowej

Rock N Roll Las Vegas Rock N Roll Los Angeles Marathon Połowa 10K 5K Kod stawki dyskontowej

Witam!! Mam dla Ciebie dwa nowe kody stawki dyskontowej! Oto kod dyskontowy wyścigu Rock N Roll Los Angeles, a także

⚡ Shareaholic

.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *