Pomarańczowy krem ​​proteinowy

Dzisiaj dzielę bardzo prosty przepis na białko pomarańczowe kremowe! Tylko 3 komponenty potrzebne do smacznego koktajlu uzdrawiającego.

Witam! Jak leci?

Po dłuższej perspektywie staram się, aby mieć koktajl, ponieważ wiele czasu jestem o wiele bardziej spragniony niż głodny. Otrzymuję wiele komentarzy dla odwiedzających, a także e -maile na ten temat co tydzień.

Dlatego dzielę się przykładem czegoś, aby zatankować twoje ciało podczas treningu, które nie wydają się bardzo ciężkie po biegu.

Konieczne jest zjeść w ciągu 60 minut od zakończenia trudnego treningu, aby zapewnić swojemu ciału odżywianie, którego potrzebuje do odbudowy, a także odzyskać. Ale jeśli nie jesteś głodny – co robisz?

Głosuję na koktajlu z białkiem. Jest to fantastyczna metoda, aby utrzymać lekkie, ugasić pragnienie, a także zdobyć świetne odżywianie.

Bum. Przybił to.

Ten pomarańczowy koktajl kremowy potrzebuje tylko 3 komponentów (4, jeśli policzysz lód).

To takie proste, jak i bardzo smaczne!

Pomarańczowy kremowy koktajl proteinowy

Składniki:

1 Białka waniliowa proszek waniliowy

1 zamrożony banan

1 szklanka soku pomarańczowego

lód

Wymieszaj w blenderze 2x tak długo, jak zwykle. <- Odkryłem tę sugestię lat temu, a także obiecałem. Pełniam każdy koktajl 2 pełne czasy (mam mikser Nutra Ninja, a także jest natychmiastowy. Podwójne mieszanie stanowi duży, kremowy koktajl! Cieszyć się! Pytanie: Czy zauważasz, że twój głodny jest trochę „wyłączony” po długim lub trudnym treningu? Jak zatankować w ciągu godziny od ćwiczeń lub uruchomienia? Więcej prostych i smacznych przepisów: 3 komponenty Banana naleśniki Przepis proszku proteinowy z masłem orzechowym Receptura z zapakowanym szpinakiem z lekkim białkiem Chcesz się wysadzić? Potrzebujesz sprawdzonego planu uzyskania wyników? Sprawdź Wyzwanie w kształcie: 5k+Zapisz Dzielenie się jest dbaniem o innych! 5.81 K. Szpilka Dzielić Ćwierkać Dzielić Poczta Dzielić Wybierz je: Prosty przepis na randki Prosty przepis na randki California Date Shake Recipe Zdrowa aktualizacja! Prosta, a także lekka wersja tradycyjnej daty Kalifornii wstrząsa w pobliżu Palm Spri 3 komponent Mocha Smoothie 3 komponent Mocha Smoothie Prosty przepis na koktajl Mocha z oryginalnym mlekiem kalifornijskim, kostkami lodu kawy oraz jogurtem! Wypróbuj ten zdrowy przepis na Bre Przepis na koktajl z orzechów bananowych z jogurtem Przepis na koktajl z orzechów bananowych z jogurtem Smoothie bananowa to FC Tokyo Koszulka koktajl dnia! W tym tygodniu dzielę się innym przepisem na koktajle, a także dzisiejszą s

Przepis na koktajl białka dyni

Przepis na koktajl białka dyni

Zdrowy przepis na koktajl białka z dyni z dynią w puszce, jogurt i przyprawę z dyni. To bardzo proste, a także Del

Przepis na koktajle PB & J

Przepis na koktajle PB & J

Zdrowy przepis na koktajle PB i J. Piękne galaretki z masłem orzechowym z jogurtem, a także zdrowe tłuszcze, aby utrzymać pełne

Prosty przepis Reprezentacja Szwajcarii w piłce nożnej mężczyzn Koszulka na pudding z Chia Chia-3

Prosty przepis na pudding z Chia Chia-3

Prosty komponent czekoladowy Chia Pudding 3Przepis. Szybki budyń czekoladowy z nasionami chia, a także mlekiem Reprezentacja Urugwaju w piłce nożnej mężczyzn Koszulka czekoladowym. białko PAC

⚡ Shareaholic

.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *