5 sposobów na przełamanie potu, który nie ma ochoty ćwiczyć

i grać – czy te dwa są naprawdę połączone? Spójrzmy prawdzie w oczy, chociaż wiemy, że ćwiczenia są dla nas dobre, nie zawsze oznacza to, że nam się podoba. Dla niektórych może to bardziej przypominać obowiązek obowiązujący niż spory krok w kierunku lepszego zdrowia. Racing Club de Avellaneda Koszulka Jednak co, jeśli daliśmy całe „to boli i jestem zmęczony”, a także przekształcić go w coś, co lubimy i… śmiem powiedzieć, nie mogę się doczekać.

Tutaj trener celebrytów i ambasador Fitbit, Harley Pasternakak, zapewnia różnorodne zajęcia, które sprawi, że będziesz zachwycony poruszaniem się, a także osiągając cele fitness.

Golf i tenis

Dwa z moich ulubionych letnich sportów, zarówno golf, jak i tenis to konkurencyjne zajęcia, podczas których skupiasz się na piłce i przeciwnika lub na polu. Oba mogą być również zachwyceni solo lub z przyjacielem; Tak czy inaczej, zazwyczaj możesz spacerować lub biegać ponad 10 000 kroków w danej rundzie 18 dołków lub godzinę do dwóch godzin tenisa. Dziobowy!

Taniec

Nie ma znaczenia, czy jesteś dobry w tańcu, czy nie. Jeśli cokolwiek, „źli” tancerze prawdopodobnie spalają znacznie więcej kalorii niż ktokolwiek inny. Co do mnie, mój brak koordynacji i rytmu sprawia, że wymachę mojej ulubionej muzyki, nawet nie myśląc o tym, że ćwiczę – i spalanie mnóstwa kalorii. Więc idź tam i baw się z tym!

Trening siłowy

Podczas prawidłowego treningu siłowego twoje serce nie powinno się ścigać; Ani nie powinieneś Fluminense Koszulka pocić się burzy. To powiedziawszy, wykonywanie intensywnych ćwiczeń oporowych, które koncentrują się na dużych grupach mięśniowych, takich jak przysiady, rzuty i martwe ciągi, może faktycznie spalić mnóstwo kalorii. Co więcej, to oparzenie kalorii trwa długo po zakończeniu treningu. Dzieje się tak, ponieważ kiedy angażujesz się w trening siłowy, możesz podnieść metabolizm spoczynkowy podczas fazy odzyskiwania do dwóch dni później.

Wędrówki i spacery

Ten jest łatwy, ale tak skuteczny! Jeśli wybierasz się na wędrówkę, weź kumpla i skup się na rozmowie i otoczeniu. Lub, jeśli jesteś podobny do mnie, opuść swój dom w poszukiwaniu idealnego cappuccino i pozwól sobie wędrować – zanim to wiesz, osiągniesz 10 000 kroków.

Interaktywne gry wideo

Ćwiczenia i gry w końcu połączyły się, aby stworzyć interaktywną rozrywkę spalania kalorii. Nintendo, Xbox i inne interaktywne elementy sprzętu do ćwiczeń-takie jak wkrótce uwolnione, 6-metrowe lustro z wirtualnym trenerem i chowane ramiona z kablami oporowymi-w mgnieniu oka. Istnieją różne interaktywne gry do wyboru podczas korzystania z tych urządzeń, w tym EA Sports Active 2, Dance Central, Kinect Sports, żeby wymienić tylko kilka. najlepsza część? Będziesz przyjemnie rozproszony zabawną technologią.

Informacje te są przeznaczone wyłącznie na cele edukacyjne i nie są przeznaczone jako substytut diagnozy medycznej lub leczenia. Nie powinieneś wykorzystywać tych informacji do diagnozowania lub leczenia problemu zdrowotnego lub stanu. Zawsze skonsultuj się z lekarzem przed zmianą diety, zmień nawyki snu, przyjmując suplementy lub rozpoczęcie nowej rutyny fitness.

Harley Pasternak

Trener i dietetyk, Harley Pasternak, posiada tytuł magistra nauki Valencia Koszulka w dziedzinie fizjologii ćwiczeń i nauk żywieniowych na University of Toronto oraz stopień wyróżnienia w kinezjologii na University of Western Ontario. Jako specjalista ds. Fitness i żywienia, Harley wyszkolił wielu celebrytów, w tym Adam Levine, Gwen Stefani, Jessica Simpson, Ariana Grande, John Mayer, Charlie Puth, Jordana Brewster, Rob Pattinson, Tobey Maguire, Lady Gaga, Megan Fox i Jennifer Hudson . Pojawił się na MTV, VH1, The Oprah Winfrey Show, Dr. Oz, The View, The Tyra Banks Show, Access Hollywood, Extra, Rachael Ray, Model Next Top America, Good Morning America, The Today Show i wiele ostatnio, Ciało zemsty z Khloe Kardashian na E! Harley wykładał również na całym świecie i regularnie wypowiada się.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *