Badanie – 34% konkurentów rannych podczas turniejów kombinacyjnych wojskowych

dodając do archiwów bojowych badań w zakresie bezpieczeństwa sportowego tego miejsca W czasopiśmie Journal of Military Medicine oceniając wskaźnik kontuzji i upośledzenia po turniejach kombinacyjnych armii (a konkurencja bardzo podobna do VfL Wolfsburg Koszulka MMA).

W Reprezentacja Kanady w piłce nożnej mężczyzn Koszulka ostatnim badaniu, zatytułowanym kontuzje odniesione podczas współczesnych turniejów kombinacyjnych armii, autorzy ocenili rekordy od 195 MAC konkurentów w celu udokumentowania ciężkości i czasu trwania obrażeń. Badanie wykazało, że 34% uczestników doznało pewnego poziomu obrażeń, a 14% cierpi uraz, co doprowadziło do pewnego poziomu niepełnosprawności. Średnia długość upośledzenia wynosiła jeden miesiąc dla osób z tej drugiej kategorii. Nic dziwnego, że badanie wykazało, że klasy konkurencji o znacznie bardziej restrykcyjnych wytycznych doprowadziły do niższego wskaźnika obrażeń.

Pełny streszczenie brzmi następująco:

Wstęp

Kontuzje odniesione podczas współczesnych turniejów kombinacyjnych armii (MAC) mogą powodować zmienny czas regeneracji dla zaangażowanych konkurentów i nieprzewidywalną utratę gotowości dla jednostek wojskowych. Dostępne jest niedostatek danych MAC, aby kierować wojskowymi dostawcami medycyny i dowódców jednostek w sprawie oczekiwanych obrażeń lub utraty gotowości. Literatura oceniająca konkursy mieszanych sztuk walki zapewnia pewne wgląd, ale pokazuje różnice w wynikach walki, które powodują obrażenia od 8,5% do 70% i trudne jest skuteczne ekstrapolację takich danych w celu przewidywania obrażeń turniejowych MAC.

Materiały i metody

W tym badaniu retrospektywnie dokonuje przeglądu dokumentacji medycznej przed i po konkurencji z dwóch turniejów Mac odbywających się w Fort Hood w 2014 i 2015 r., Aby zaoferować opisowe informacje medyczne na temat wzorców szkód specjalistom i dowódcom wojskowym.

Wyniki

Rekordy z 195 konkurentów o znaczeniu 24,4 roku analizowano w sumie 67 obrażeń, z czego 29 spowodowało ograniczenia odpowiedzialności (14,8% uczestników). Konkurenci uczestnicząc w mniej ograniczonym stylu walki walki (zaawansowany MAC) byli 4,3 razy bardziej narażeni na utrzymanie urazu niż Valencia Koszulka ograniczone do zdarzeń związanych z chwytaniem górnej części ciała (95% przedział ufności 2,30–8,16). Oceny ostrego wstrząsu mózgu wojskowe zostały niezawodnie zarejestrowane zarówno przed i po konkurencji u 44% wszystkich uczestników bez znaczącej różnicy statystycznej między ocenami przed i po turnieju. Ograniczenia profilu odpowiedzialności rannych konkurentów wyniosło średnio 1 miesiąc.

Wnioski

Turnieje MAC powodują wskaźniki kontuzji porównywalne z innymi bojowymi kursami treningowymi sportowymi i wojskowymi.

Udostępnij to:
Świergot
Facebook

Lubię to:
Jak załadowanie …

Powiązany

MMA powoduje znacznie więcej ogólnych obrażeń niż boks, ale mniej badań urazów mózgu w latach 2015 r. „Badania bezpieczeństwa”
Badanie – emerytowani bojownicy powinni być badani pod kątem hipopiluitaryzm wrzesień 4, 2018 r. „Bezpieczeństwo”
Studium – Wrestling przedstawia wskaźnik urazów twarzy Highter niż boks i sztuka walki 21, 2016in w „Bezpieczeństwach”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *