Członkowie wzrostu pomysłu prawidłowo optymistycznie około 2022 r. W Igaming and Sports Betting Legalizacja

autorstwa A.J. Collins, z prawa ifrah

W badaniu opublikowanym w tym tygodniu przez IDEAM Growth, krajowe Newcastle United Koszulka stowarzyszenie handlowe dla internetowego przemysłu zakładów sportowych i igamingowych, ponad 63 procent ankietowanych uważa, że między trzema a pięcioma stanami zalegalizuje zakłady sportowe w 2022 r., Z wieloma nazywaniem Ohio, Massachusetts, i Kansas jako trzy stany, które wiele może to zrobić. Członkowie branży uważali również, że Indiana była najbardziej prawdopodobnym państwem zalegalizującym igaming w 2022 r., Podczas gdy New Jersey został mianowany państwem, do którego ustawodawcy i organy regulacyjne powinni szukać podczas ustanawiania swoich systemów gier.

Oczekiwania każdego z tych ekspertów branżowych są uzasadnione na podstawie najnowszych wiadomości:

Ohio: W grudniu 2019 r. Ustawodawca Ohio uchwalił ustawę legalizującą zakłady sportowe w państwie, który następnie podpisał gubernator Mike Dewine. Komisja kontroli kasyn Ohio jest odpowiedzialna za wprowadzenie zasad nowego rynku, który ma zostać uruchomiony 1 stycznia 2023 r.

MASSACHUSETTS: Dom Massachusetts w przeważającej mierze uchwalił przepisy w 2021 r., Które zalegalizowałyby zakłady sportowe. Podczas gdy ustawa została ostatecznie rozłączona w Senacie Massachusetts, senator stanu Eric Lesser zaproponował projekt ustawy, który zalegalizowałby zakłady sportowe z podobnej podstawy jak początkowa ustawa. Mniejszy jest także gubernator porucznika, z silną platformą do legalizacji zakładów sportowych w państwie.

KANSAS: Senat Kansas uchwalił projekt ustawy w 2021 r. W celu zalegalizowania zakładów sportowych, chociaż dom Kansas nie Real Betis Balompie Koszulka przyjął tego samego projektu. Podczas gdy ustawa utknęła w martwym punkcie w tym czasie, wszystkie znaki wskazują na wspólne porozumienie między domami i podpisem gubernatora Laury Kelly.

Indiana: W 2021 r. Przedstawiciel stanu Alan Morrison złożył rachunek za legalizację gier kasynowych online w stanie. Ostatnie plany przyjęcia igaming nie były skrócone z powodu skróconych sesji legislacyjnych i kwestii związanych z Covidem w stosunku do innych skandali finansowych państwowych, ale przy dochodach z innych stanów sugerujących, że Indiana może się wydawać, bardzo prawdopodobne jest to, że w ciągu roku.

New Jersey: New Jersey długo jest uważany za silny stan regulacyjny, dla którego inne państwa mogłyby szukać wglądu. Decyzja Murphy’ego nie tylko powstała w państwie, ale także podział egzekwowania gier zdecydowanie zabezpiecza na dużym rynku skupionym wokół Atlantic City w zakupie w celu zagwarantowania uczciwych gier.

Ponadto, gdy członkom branży zostali poproszeni o najlepsze sposoby ochrony konsumentów w sposób nielegalnych witryn, 26 procent ankietowanych stwierdziło terminowe wypłaty, 21 procent Kashiwa Reysol Koszulka stwierdziło ochronę przed praniem pieniędzy i przestępczością zorganizowaną, a 21 procent stwierdziło, że samokontroli. Kwestie dotyczące prania pieniędzy i przestępczości zorganizowanej są szczególnie ważne, a nielegalne strony są w stanie korzystać z kont klientów i danych osobowych w zakupie, aby zaciemnić nielegalne działania finansowe. W miarę rozwoju branży bukmacherskiego igamowania i online, nie ma wątpliwości, że zwiększona działalność przyciągnie oko rządowych organów regulacyjnych, potencjalnie poddając te nielegalne miejsca dochodzeń i kar w przepisach cywilnych i przestępczych dotyczących Handaretera i skorumpowanego gier Act (Rico).

Ponadto 47 procent ankietowanych uważa, że stosowanie kryptowaluty w igamowaniu i zakładach sportowych byłoby głównym nurtem w znacznie ponad dziesięciu stanach w ciągu pięciu lat. Oczekiwania ekspertów branżowych odzwierciedlają rosnące wykorzystanie kryptowaluty dla szerokiej różnorodności transakcji cyfrowych z wieloma korzyściami zarówno dla klientów, jak i twórców gier, w tym natychmiastowych transakcji, bezpieczeństwa i bezpieczeństwa poprzez technologię blockchain oraz eliminację partii pośredniczych.

Jak zauważył Jeff IFRAH, członek założyciela IFRAH Law PLLC i doradca generalny Idea, „igła znacznie poruszyła się w branży gier online w ciągu ostatnich trzech lat, a znacznie ponad 30 stanów przechodzi do legalizacji igamingu i/lub zakładów sportowych. Państwa zaczynają dostrzegać korzyści z tych decyzji. ” Dzięki tym ostatnim osiągnięciom członkowie branży mogą być optymistą, że 2022 będzie kolejnym rokiem dalszego rozszerzenia igamingu i zakładów sportowych na nowe rynki.

Udostępnij to:
Facebook
Świergot
E-mail

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *