Bostin Loyd mija o 29

autorstwa Christian Duque

Świat kulturystyki i fitness opłakuje przejście jednego z wielu otwartych, wielu ukochanych konkurentów, trenerów i wpływowych. Trudno jest umieścić Bostina w kategorii, ponieważ naprawdę był tak wiele różnych rzeczy. Niezależnie od tego, czy przygotowywał ludzi, czy rywalizował, zawsze chodziło o mięśnie i dążenie do niego. Na wiele sposobów można go porównać z późnym, wspaniałym Dan Duchaine.

Bostin nie chodzi tylko o badanie sprzętu i/lub czytania czasopism medycznych, raczej eksperymentował na sobie. Wiedział, że bawi się swoim życiem, ale był z tym w porządku, szczególnie w młodości jako kawaler. To nawet dziwne, mówiąc młodszemu, ponieważ opuścił ten świat w wieku zaledwie 29 lat. Jak ujął to Ron Harris z muskularnego rozwoju, to wiek, kiedy dopiero zaczynasz swoje życie. Loyd był zawsze młody.

Po raz pierwszy uświadomiłem sobie, gdy miał 19 lub 20 lat. Nawet wtedy był stałym elementem tablic. Liczne widziało go jako następnego pokolenia po Dereku Anthony’ego, innego kulturysty, którego straciliśmy w bardzo młodym wieku; Podobnie jak Anthony, Loyd popchnął kopertę. Zwrócił światło na część Reprezentacja Korei Południowej w piłce nożnej mężczyzn Koszulka sportu, którego wielu nie chciało być emitowane publicznie. Przechodzimy również bardzo długą drogę pod względem otwartości, którą widzimy dzisiaj. Przychodzą mi na myśl inne wielkie nazwiska, które pchają kartę, takich jak Tony ogromny, ale Bostin był najważniejszą rzeczą, ponieważ pokrojony chleb był bardzo wyrzutkiem. Wspaniałe liczne eksperty tego dnia odpisały go. Twierdzili, że przedstawia mniej niż dokładną, praktycznie kapryśną analizę sportu. Co ciekawe, o wiele więcej wiadomo o skrajnościach, do których tak wielu sportowców opartych naciskach, kupując, aby odnieść sukces, niezachwiana uczciwość Loyda zaczęła mieć znacznie większy sens.

Podczas gdy tak wiele osób kupuje obserwujących, przeskakuje z firmy suplementowej, aby uzupełnić firmę i wyprzedają swoje zasady, aby zdobyć rozgłos, siłę i akceptację, Bostin zawsze był sobą. Nie wierzył w wyrzucenie wypłaty. Nie chciał zaśpiewać pochwały konkurenta – niezależnie od tego, czy amator czy profesjonalista – który twierdzi, że wyglądał niesamowicie na scenie, podczas gdy w rzeczywistości wyglądali jak stos badziewia. Nie grał w grę. Gdyby znany trener wykonał kiepską robotę przygotowując klienta, nie byłby w stanie zwolnić swojej oceny, tak jak wiele mediów. Bostin nie próbował zdobyć punktów Brownie. Powiedział, że tak było, a to często powoduje, że otrzymuje wiele negatywności.

W branży o mięśniach, stanie i symetrii istnieje znaczna liczba ludzi, którzy nie mogą przyjąć żadnej krytyki. Szybko stają się defensywni i szybko stają się niesamowicie małostkowe. W rzeczywistości wybuch od cienkich skóry może być tak przytłaczający, że wielu wpływowych po prostu uniknie takich konfrontacji-zarówno online, jak i osobiście; Po prostu raczej unikają dramatu. To wspaniała metoda, jeśli Twoim celem jest bycie lubili, ale jeśli chcesz rozważyć, gdzie jest ten sport, zasadniczo jest to słaby ruch.

Bostin był niesamowity bycie głośnym, człowiekiem, który powiedział tak, jak było. I pomyślałbyś, że kiedy miał mieć program w MD, że trochę go stonował, ale nie Club America Koszulka taki był. Jego bieg trwał -1. Zgadza się, był taki, tak nie centralny, że nie miał nawet ani jednego odcinka, który mógłby się pozostać. Nie oznacza to, że ten odcinek był najlepszy lub zły, i na pewno nie wydam osądu na MD, ale to po prostu szalone, że tak bardzo popchnął kartę, że ważna publikacja musiała wyciągnąć na nią wtyczkę, aby Unikaj pozwania. Za cokolwiek to jest warte, gdybym prowadził MD, zrobiłbym to samo, co zrobił Steve Blechman.

Bostin Loyd był jego własną osobą. Nie mógł zmieścić się do magazynu ani firmy suplementowej. Był najlepszy, gdy był na własnych platformach, ale nawet tam wpadł na duże nierówności na drodze. Wydawało się, że zawsze był w więzieniu na Facebooku lub inna platforma wycisza go. Przez lata był stałym elementem Rxmuscle, innym razem pracował z innymi na ich platformach. Chociaż nie czytam publikacji, Chelsea FC Koszulka napisał tam długotrwałą kolumnę, a także pojawił się w wielu programach jako gość.

Z biegiem lat uruchamiał także różne firmy, wszystkie w branży fitness. Niektóre były znaczącymi hitami, inne zniknęły, ale wygląda na to, że jego umysł zawsze coś był. Był ciężko pracował, ambitny i uwielbiał wchodzić w interakcje z ludźmi, których uważał za na swoim poziomie. Ten poziom niekoniecznie opierał się na jakości ciała lub sile, aby podnieść główne funty, ale bardziej, na charakterze. Dla kogoś tak zajętego, jak on, czas, w którym miał online, był święty. W ten sam sposób, w jaki wywołał złą sylwetkę, zły coaching lub gówniany suplement, szybko zrywa komunikację z kimś, kto uważał za pełen tego. Podczas gdy inni mogą subtelnie przestać mówić, onNie miał problemu, nazywając to rezygnacją z kogoś, kogo uważał za Fakera, Jokera lub trolla. Nie brakowało ludzi, którzy chcieli wybrać mózg, którzy chcieli jego informacji zwrotnej. Nie zamierzał zmarnować czasu ani wysiłków na ludzi, którzy tego nie uzasadnili. To była jego przywilej. W ten sposób żył życiem, online lub wyłączonym, to było Credo.

A tak, jak używał/wykorzystywał PED, nigdy nie był jednym, by go glamozować. Był prawdomówny wobec swoich celów. Był świadomy swoich ograniczeń genetycznych i strukturalnych. Nie był urojeniowy. Wiedział, że jego szanse na pójście profesjonalistom są szczupłe; Zrozumiał także, że nigdy nie wygra Arnold Classic ani Mr. Olympia. Uwielbiał podnosić, jeść i rosnąć. Myślę, że uwielbiał być większy niż życie i najwięcej pchał dziwaczną kartę. Myślę, że to było warte karty pro i wszystkie trofea. Myślę też, że był jego najszczęśliwszym w domu, z żoną, synem i psami. Wielokrotnie powiedział, że nienawidził Expos, zatłoczonych konkursów i przebywania wokół ludzi. W sercu był domem i uwielbiał kulturystykę i pomagać innym. Taki był. Był dobrym facetem, cholernie dobrym facetem i będzie tęsknił. Będzie go tęsknić i wielu zdecydowanie zapamiętało.

Spoczywaj w pokoju, Big Daddy B, Bostin Loyd.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *