Profesor ustawodawstwa sportowego Galloway twierdzi, że niedźwiedzie nie są same w rosnących kosztach

Jaki jest prawdziwy powód podwyższania cen biletów? Czy wymagasz większych przychodów? Czy to na pokrycie wydatków. Czy to robią to inne zespoły? A może, skoro możesz?

W ubiegłym roku Chicago Bears miał najgorszy rekord od 1978 roku, ale własność zwiększa koszty biletów w sezonie 2017-2018 o typowe 2,6%. Oprócz wszystkich miejsc w Soldier Field.

Co ciekawe, CBS News Rate Soldier Field „czwarty najbardziej kosztowny stadion do obejrzenia gry NFL”. Ta obserwacja staje się FC Tokyo Koszulka większa od fanów, którego wielu uważa, że wszystko, co już jest zawyżone. Podobnie odczuwa się od więcej niż jednego fana, że właściciel niedźwiedzi, rodzina McCaskey, powinna dokładniej zbadać, jak traktują swoich lojalnych fanów.

Jak na ironię, niedźwiedzie mają już problem wypełniający siedzenia, Reprezentacja Kataru w piłce nożnej mężczyzn Koszulka co stanowi jedno pytanie o czas wzrostu kosztów. Jednak niedźwiedzie nie są firmą z zarządem. Własność nie wymaga żadnej zgody. Mogą to zrobić.

Libba Galloway, odwiedzający Newcastle United Koszulka asystent biznesu, a także profesor ustawodawstwa sportowego na Uniwersytecie Stetson na Florydzie, przyjmuje ustawienie, że „sposób, w jaki zespół występuje na boisku, będzie najbardziej determinujący, czy ludzie wychodzą na gry, a nie tyle jakie są koszty biletu. ”

Galloway określa, że „Orły, Chargers, a także Lwy ujawniły podwyżki kosztów w okresie poza sezonem na nadchodzący sezon”. Dodaje: „Zespoły również muszą uwzględniać inne elementy biznesu unikalne dla zespołów ekspertów, takich jak eskalacyjne pensje graczy, a także stale rosnącą presję na poszerzenie wrażeń fanów”.

Przeczytaj więcej o ustawodawstwie sportowym profesjonalnym libba galloway w –

Udostępnij to:
Facebook
Świergot
E-mail

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *